iOS ve Android için Deneysiz Uygulamamız App Store'da!

Hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünler rehberimiz #Deneysiz güncellenerek App Store ve ‘deki yerini aldı.

Markaları incelerken ethical consumer, Cruelty Free International, PeTa, Leaping Bunny, ethical elephant gibi referans sitelerden faydalandık ve ayrıca bazı markalarla da bağlantıya geçerek bilgi istedik. Deneysizlik statüsü konusunda emin olamadığımız ya da cevapları tatmin edici olmayan markaları şimdilik eklemedik. Uygulamamızın alışveriş yaparken kolay ve doğru seçimler yapmanızda yardımcı olacağını ve kullanıcıların katkılarıyla zaman içinde daha da gelişeceğini umuyoruz.

Marka araştırmaları sürecinde katkıda bulunan Ezgi Karakaya, Ezgi Koç, Oğuzcan Kınıkoğlu, Oğuzhan Mermertaş, Türker Yücesoy, Yağmur Özgür Güven’e ve ayrıca marka araştırmasının yanında teknik destekleriyle de uygulamanın yayınlanmasında emeği geçen Deniz Yoldaç Yalçın ve Halil Akın Yalçın’a teşekkür ediyoruz.

“Askıda Kod” kapsamında uygulamamızın yazılımını gönüllü olarak yapan Elif Çakır (Project Manager), Murat Tüzel (Android Developer), Oğulcan Keskin (iOS Developer), Mert Köse (Backend Developer), İlker Bağcı (iOS Developer), Mert Özçelenk (UI/UX Designer), Başak Akbulak (UI/UX Designer), Melike Satır (UI/UX Designer), Meltem Behar (Tester)’a gönülden teşekkürler…

Deneysiz App
error: Content is protected !!