NASIL DESTEK OLABİLİRSİNİZ?

Derneğimize tek seferlik ya da düzenli bağış yapabilirsiniz:

Ziraat Bankası
Fethiye/Muğla Şubesi
Alıcı: Deneye Hayır Derneği
Iban: TR71 0001 0002 0391 0906 4650 02

Kolay Adres: info@deneyehayir.org

kredi kartıyla bağış için lütfen tıklayın (yeni bir sayfa açılacaktır)

Mesajları yaymamıza yardımcı olabilirsiniz:

Derneğimizin sosyal medya hesaplarını takip ederek ve gönderilerimizi kendi hesaplarınızdan paylaşarak, daha çok kişiye ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Gönüllü destek verebilirsiniz:

Derneğimizin yönetimi, üyeleri ve gönüllüleri olarak hepimiz gönüllülük esasıyla katkı sağlamaya çalışıyoruz. Şu an için profesyonel anlamda bizlere yardımcı olan çalışma arkadaşlarımız yok, dolayısıyla iş yükümüz dönem dönem fazlalaşabiliyor. Siz de mesleğiniz ya da ilgilendiğiniz/hakim olduğunuzu düşündüğünüz alana göre, bize gönüllü olarak destek verebilirsiniz. Bu destek görsel tasarımdan tercümeye, yazışmalardan gönüllü organizasyonuna, web sitesi teknik destekten sosyal medya yönetimine, ihtiyaç duyduğumuz her şekilde olabilir. Tek kriterimiz: uzun süreli ve düzenli olması. Bize e-posta göndererek kendinizi ve yapabileceklerinizi anlatabilirsiniz.

ÜYELİK BAŞVURUSU ve ÜYE OLMA SÜRECİ:

Tüzüğümüze göre, 18 yaşını doldurmuş ve dernek amaç ve ilkelerimizi paylaşan herkes derneğimize üye olabilir. Bunun için, aşağıdaki linke tıklayarak PDF formatındaki “Üye Başvuru Formu”nun eksiksiz şekilde doldurulması ve imzalanarak (imzalı şekilde taranmış hali eposta ile ya da formun aslının posta/kargo ile) bize gönderilmesi gerekmektedir. Formu elektronik ortamda ya da el ile doldurabilirsiniz ancak mutlaka ıslak imzalı olmalıdır.  Formunuz bize ulaştıktan sonra 1-4 hafta içinde tarafınıza dönüş yapılacaktır (pandemi süreci nedeniyle bazen bu sürede gecikme olabilmektedir).

Üye Başvuru Formunu İndirmek İçin Tıklayınız

error: Content is protected !!